У дома > продукти > Оптичен кабел

Оптичен кабел Производители

Ningbo Jingkon е професионален производител на оптични кабели. Ние сме специализирани в производството и предоставянето на решения за оптични кабели от 2007 г. в Китай. Започнахме като малка операция, но сега се превърнахме в един от водещите доставчици в оптичната индустрия в Китай.

Оптичният кабел е оптичен кабел, покрит от двата края с конектори, които позволяват бързо и удобно свързване към CATV, оптичен превключвател или друго телекомуникационно оборудване.

Винаги смятаме, че успехът на нашата компания е пряко свързан с качеството на предлаганите от нас продукти. Нашите продукти оптични кабели отговарят на най-високите изисквания за качество, както е предвидено в ISO9001, CE, ROHS, UL и т.н. Имаме клиенти както от вътрешния пазар, така и от международния пазар.
View as  
 
LC OM4 Пач кабел

LC OM4 Пач кабел

Китайският производител на LC OM4 Patch Cord може да предостави като безплатна проба. Ние сме специализирани в областта на оптичните влакна от много години. Нашите продукти имат добро ценово предимство и покриват повечето европейски и американски пазари. Очакваме с нетърпение да станем ваш дългосрочен партньор в Китай.

Прочетете ощеИзпратете запитване
SC OM4 Пач кабел

SC OM4 Пач кабел

Китайският производител на SC OM4 Patch Cord може да предостави като безплатна проба. Ние сме специализирани в областта на оптичните влакна от много години. Нашите продукти имат добро ценово предимство и покриват повечето европейски и американски пазари. Очакваме с нетърпение да станем ваш дългосрочен партньор в Китай.

Прочетете ощеИзпратете запитване
LC OM3 пач кабел

LC OM3 пач кабел

Китайският производител на LC OM3 Patch Cord може да предостави като безплатна проба. Ние сме специализирани в областта на оптичните влакна от много години. Нашите продукти имат добро ценово предимство и покриват повечето европейски и американски пазари. Очакваме с нетърпение да станем ваш дългосрочен партньор в Китай.

Прочетете ощеИзпратете запитване
LC OM1 Пач кабел

LC OM1 Пач кабел

Китайският производител на LC OM1 Patch Cord може да предостави като безплатна проба. Ние сме специализирани в областта на оптичните влакна от много години. Нашите продукти имат добро ценово предимство и покриват повечето европейски и американски пазари. Очакваме с нетърпение да станем ваш дългосрочен партньор в Китай.

Прочетете ощеИзпратете запитване
SC OM1 Пач кабел

SC OM1 Пач кабел

Китайският производител на SC OM1 Patch Cord може да предостави като безплатна проба. Ние сме специализирани в областта на оптичните влакна от много години. Нашите продукти имат добро ценово предимство и покриват повечето европейски и американски пазари. Очакваме с нетърпение да станем ваш дългосрочен партньор в Китай.

Прочетете ощеИзпратете запитване
LC/UPC SM (едномодов) пач кабел

LC/UPC SM (едномодов) пач кабел

Китайският производител на LC/UPC SM (едномодов) кабел може да предостави като безплатна проба. Ние сме специализирани в областта на оптичните влакна от много години. Нашите продукти имат добро ценово предимство и покриват повечето европейски и американски пазари. Очакваме с нетърпение да станем ваш дългосрочен партньор в Китай.

Прочетете ощеИзпратете запитване
Имаме качество с висока точност Оптичен кабел с услуга за изработка на мухъл като наш добре приет продукт на пазара, който може да се продава на едро и директно да се доставя от фабриката. Ningbo Jingkon Fiber Communication Apparatus Co., LTD. е известен като един от най-професионалните Оптичен кабел производители и доставчици в Китай. Освен това ние също сме доставчик на TOT в Тайланд. Можем да осигурим техническа поддръжка. Заповядайте да купите добра стабилност, издръжливост и лесна за поддръжка персонализирани Оптичен кабел, които се продават като горещи торти на международния пазар.