У дома > продукти > Оптичен кабел > SM Fiber Optic Patch Cord > ST/UPC SM (едномодов) пач кабел
ST/UPC SM (едномодов) пач кабел
  • ST/UPC SM (едномодов) пач кабелST/UPC SM (едномодов) пач кабел
  • ST/UPC SM (едномодов) пач кабелST/UPC SM (едномодов) пач кабел
  • ST/UPC SM (едномодов) пач кабелST/UPC SM (едномодов) пач кабел
  • ST/UPC SM (едномодов) пач кабелST/UPC SM (едномодов) пач кабел
  • ST/UPC SM (едномодов) пач кабелST/UPC SM (едномодов) пач кабел

ST/UPC SM (едномодов) пач кабел

Производителят на ST/UPC SM (едномодов) пач кабел в Китай може да предостави като безплатна проба. Ние сме специализирани в областта на оптичните влакна от много години. Нашите продукти имат добро ценово предимство и покриват повечето европейски и американски пазари. Очакваме с нетърпение да станем ваш дългосрочен партньор в Китай.

Изпратете запитване

Описание на продукта

ST/UPC SM (едномодов) пач кабел

 

1. Въведение на продукта

ST/UPC SM (Single Mode) Patch Cord е широко използван в телекомуникационна система с оптични влакна, оптична мрежа за достъп, LAN. Оптичен преобразувател, оптичен пренос на данни, кабелна телевизия, тестово оборудване. ST/UPC SM (Single Mode) Patch Cord има 2 години гаранция.

 

2. Параметър на продукта (спецификация) на ST/UPC SM (едномодов) пач кабел

Тип

Единичен режим (UPC)

Единичен режим (APC)

Многорежим (UPC)

Загуба при вмъкване

≤0.3dB

≤0.3dB

≤0.3dB

Загуба при връщане

UPC≥50dB

APC≥60dB

/dB

Тест дължина на вълната

1310/1550 nm

850/1310 nm

Тип конектор

FC,SC,ST, LC, E2000, MU, MTRJ,DIN,D4, SMA…

Материал на ферулата

Циркониева керамика

Концентричност на ферулата

<0,5μ или <1μ

<1μ

Материали за яке

PVC, LSZH

Тип влакно

9/125-G652D

9/125-G655

9/125-G657A,G657A2,G657B2,G657B3

62.5/125-OM1

50/125-OM2

50/125-OM3

50/125-OM4

50/125-OM5

Марка влакна

YOFC, Corning...

Тип кабел

Симплекс, дуплекс, 4 ядра, 6 ядра, 12 ядра, 24 ядра...

Диаметър на кабела

0,9 мм, 2,0 мм, 3,0 мм...

Дължина

Персонализирани

 

3. Характеристики и приложение на продукта

Ниска загуба на вмъкване и висока загуба на връщане

Добра разменяемост

Добра издръжливост

Стабилност при висока температура

всеки кабелен възел е ръчно тестван и проверен

всеки кабелен възел е индивидуално запечатан и етикетиран

 

4. Подробности за продукта

Едномодов 9/125 um ядро, симплекс, ST/UPC SM (едномодов) пач кабел оптичен пач кабел. APC е съкращение за ъглово полиран физически контакт (срязване на накрайника под ъгъл от 8 градуса) за много висока загуба на връщане (>65dB), а UPC означава ултрафизичен контакт и представлява един от най-добрите начини за полиране на накрайници за влакна, осигурявайки затихване при връщане, по-голямо от 50dB за едномодови връзки.


Можем да предоставим ST/UPC SM (едномодов) пач кабел като безплатна проба за тест.

 


Горещи маркери: ST/UPC SM (едномодов) пач кабел, фабрична директна продажба, директна доставка от фабрика, издръжлив, лесен за поддръжка, последна продажба, стилен, висока точност, точен, висока точност, добра стабилност, прецизен, професионален, най-нов, качество, нов дизайн, Изработка на калъп, OEM, Дизайн за клиента, Осигурете техническа поддръжка, Тайланд TOT доставчик, 1 години гаранция

Свързана категория

Изпратете запитване

Моля, не се колебайте да изпратите вашето запитване във формата по-долу. Ще ви отговорим до 24 часа.