MTRJ OM1 Пач кабел
  • MTRJ OM1 Пач кабелMTRJ OM1 Пач кабел

MTRJ OM1 Пач кабел

Китайският производител на MTRJ OM1 Patch Cord може да предостави като безплатна проба. Ние сме специализирани в областта на оптичните влакна от много години. Нашите продукти имат добро ценово предимство и покриват повечето европейски и американски пазари. Очакваме с нетърпение да станем ваш дългосрочен партньор в Китай.

Изпратете запитване

Описание на продукта

Пач кабел MRTJ OM1


1. Въведение на продукта

MTRJ OM1 Patch Cord се използва широко в оптична телекомуникационна система, оптична мрежа за достъп, LAN. Оптичен трансдюсер, оптично предаване на данни, кабелна телевизия, тестово оборудване. SC MTRJ Patch Cord има 2-годишна гаранция.

 

2. Параметър на продукта (спецификация) на MTRJ OM1 Patch Cord

Тип

Единичен режим (UPC)

Единичен режим (APC)

Многорежим (UPC)

Загуба при вмъкване

≤0.3dB

≤0.3dB

≤0.3dB

Загуба при връщане

UPC≥50dB

APC≥60dB

/dB

Тест дължина на вълната

1310/1550 nm

850/1310 nm

Тип конектор

FC,SC,ST, LC, E2000, MU, MTRJ,DIN,D4, SMA…

Материал на ферулата

Циркониева керамика

Концентричност на ферулата

<0,5μ или <1μ

<1μ

Материали за яке

PVC, LSZH

Тип влакно

9/125-G652D

9/125-G655

9/125-G657A,G657A2,G657B2,G657B3

62.5/125-OM1

50/125-OM2

50/125-OM3

50/125-OM4

50/125-OM5

Марка влакна

YOFC, Corning...

Тип кабел

Симплекс, дуплекс, 4 ядра, 6 ядра, 12 ядра, 24 ядра...

Диаметър на кабела

0,9 мм, 2,0 мм, 3,0 мм...

Дължина

Персонализирани

 

3. Характеристики и приложение на продукта

Ниска загуба на вмъкване и висока загуба на връщане

Добра разменяемост

Добра издръжливост

Стабилност при висока температура

всеки кабелен възел е ръчно тестван и проверен

всеки кабелен възел е индивидуално запечатан и етикетиран

 

4. Подробности за продукта

Регистриран жак за механично прехвърляне (MT-RJ) е конектор, използван за оптични кабели. Те са много малки по размер и следователно са особено полезни в устройства с малък размер. MT-RJ конекторите носят две влакна и се предлагат в два дизайна, със съвпадащи щифтове (мъжки) и без (женски)


Кабелът OM1 обикновено се предлага с оранжева обвивка и има размер на сърцевината от 62,5 микрометра (µm). Той може да поддържа 10 Gigabit Ethernet на дължина до 33 метра. Най-често се използва за 100 мегабитови Ethernet приложения.


OM2 също има препоръчан цвят на яке в оранжево. Размерът на сърцевината му е 50 µm вместо 62,5 µm. Той поддържа 10 Gigabit Ethernet на дължина до 82 метра, но се използва по-често за 1 Gigabit Ethernet приложения.


И OM1, и OM2 работят добре с LED базирано оборудване, което може да изпраща стотици режими на светлина по кабела.

 


Горещи маркери: MTRJ OM1 Patch Cord, Фабрична директна продажба, Фабрично директно доставяне, Издръжлив, Лесен за поддръжка, Последна продажба, Елегантен, Висока прецизност, Точен, Висока точност, Добра стабилност, Прецизен, Професионален, Най-нов, Качество, Нов дизайн, Изработка на матрица, OEM , Дизайн за клиента, Осигурете техническа поддръжка, Тайланд TOT доставчик, 1 години гаранция

Свързана категория

Изпратете запитване

Моля, не се колебайте да изпратите вашето запитване във формата по-долу. Ще ви отговорим до 24 часа.

Свързани продукти